úvod - média

Nákupním plastovým taškám odzvonilo, čeká je zpoplatňování a povinné nahrazování taškami z recyklovaného papíru

Tisková zpráva | 16. 4. 2014

Evropský parlament dnes hlasuje o směrnici o obalech a obalových odpadech za účelem omezení spotřeby lehkých plastových nákupních tašek.

celý článek
 

Padá další překážka jednotného trhu: nákup ojetého automobilu v zahraničí bude snazší

Tisková zpráva | 16. 4. 2014

Evropský parlament dnes hlasuje o nařízení zjednodušujícím převod motorových vozidel registrovaných v jiném členském státě.

celý článek
 

Nová regulace EU: konec bažanta, ondatry, kaštanu, akátu, papoušků, akvarijních rybiček v Čechách?

Tisková zpráva | 16. 4. 2014

Evropský parlament dnes hlasuje o nařízení o prevenci a regulaci zavlékání či vysazování a šíření invazních nepůvodních druhů.

celý článek
 

Evropský parlament zasazuje poslední ránu roamingovým poplatkům, od 15. prosince 2015 jim definitivně odzvoní

Tisková zpráva | 4. 4. 2014

Evropská lidová strana, která je zpravodajem návrhu nařízení o jednotném trhu v oblasti telekomunikací, prosadila ve výboru pro průmysl,, výzkum a energetiku zrušení poplatků za volání do/ze zahraničí v rámci EU (tzv. roaming) počínaje 15. prosincem 2015. Dnes o návrhu hlasuje plénum Evropského parlamentu.

celý článek
 

V důsledku tlaku Evropské lidové strany je na spadnutí úplné zrušení poplatků za volání ze zahraničí (tzv. roaming) od 15. prosince 2015

Tisková zpráva | 18. 3. 2014

Výbor EP pro průmysl, výzkum a energetiku dnes schválil zrušení poplatků za volání do/ze zahraničí v rámci EU (tzv. roaming) od konce roku 2015. Jedná se o nejvýznamnější pozměňovací návrh k nařízení o jednotném trhu v oblasti telekomunikací, který byl dnes schválen. Hlavním iniciátorem návrhu na zrušení roamingu byla Evropská lidová strana, která u této legislativy vykonává i funkci zpravodaje.

celý článek
 

Prezident Zeman dal podporou společných politik a eura zapomenout na protievropského Klause

Tisková zpráva | 26. 2. 2014

Prezident Zeman svým projevem zaujal, na rozdíl od předchozího vystoupení Klause byl pozitivně přijat. Jeho evropský sen je možno sdílet, i když třeba tepání štrasburského sídla Evropského parlamentu vyznívá poněkud lacině.

celý článek
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 22
GALERIE
Evropský parlament | EPP